Мектептегі міндетті құжаттама бойынша семинар. Семинар по ведению обязательной школьной документации

Опубликовано 01.12.2022

2022 жылдың 02 қарашасында директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары Исенова М.Д. міндетті мектеп құжаттамасын жүргізу бойынша семинар өткізді. Ақыл-ойы орташа бұзылыстары бар балалармен жұмыс істеу кезінде іс қағаздарын жүргізуге ерекше көңіл бөлінді. Оқытушыларға динамикасын бақылайтын, алынған нәтижелерді бекітетін және оқушылардың проксимальды дамуының ағымдағы деңгейі мен аймағын ескере отырып, одан әрі жоспарлау, оқушылардың жетістіктері картасының шаблондары мен үлгілері берілді.

02 ноября 2022 года завуч школы Исенова М.Д. провела семинар по ведению обязательной школьной документации. Особое внимание было уделено ведению документации при работе с детьми с умеренными нарушениями интеллекта. Педагогам были даны шаблоны и образцы Карты достижений учащихся, мониторинг динамики, фиксация полученных результатов и дальнейшее планирование с учетом актуального уровня и зоны ближайшего развития обучающихся.