Оқушыларарасындағы «Үздік 20 кітап».

Опубликовано 26.01.2023

№2 Арнайы (түзету) мектеп-интернатында «Оқу мектебі» жобасы аясында бастауыш, орта және жоғары сынып оқушылары арасында «20 үздік кітап» акциясы өтуде.

Акцияның мақсаты – кітапты насихаттау және кітап оқуға деген қызығушылықты арттыру.

Оқу үшін балалардың жас топтары бойынша жиырма кітаптан әлемдегі ең үздік балалар әдебиетінің тізімі жасалып, мектеп кітапханасы мен мектептің сынып бұрыштарына орналастырылды.

Акцияға кез келген адам қосылып, ең жақсы 20 кітапты оқи алады. Акция нәтижесінде мектеп кітапханасының ең белсенді оқырмандары ынталандырылып, Балалар кітабы апталығында сыйлықтарға ие болады.

Мектеп кітапханашысы Нұрмұқанова Г.С. осымен үш жылдан бері айналысып келеді.

«Құштарлықпен оқу» акциясы аясында өткізілетін іс-шаралар кітапқа деген қызығушылықты оятып, жақсы әдебиеттерді оқуға назар аудартады деп сенеміз!

В рамках проекта «Читающая школа» в КШИ №2 проходит акция «20 лучших книг» среди учащихся начального, среднего и старшего звена.

Цель акции – продвижение книги и привлечение интереса к чтению.

Для чтения был составлен список лучшей мировой детской литературы из двадцати книг по возрастным группам детей, который был размещен в школьной библиотеке и классных уголках школы.

В библиотеке оформлена и действует книжная выставка «Заходите! Смотрите! Читайте!», где представлены лучшие произведения избранных авторов.
Присоединиться к акции, и прочитать 20 лучших книг, может любой желающий. По итогам акции самые активные читатели школьной библиотеки будут поощрены и получат призы на Неделе Детской книги.

Библиотекарь школы Нурмуканова Г.С. проводит данную акцию уже на протяжении трёх лет.
Надеемся, что мероприятия, проведенные в рамках акции «Чтение с увлечением» разбудит интерес к книгам, привлечет внимание к чтению хорошей литературы!